У Вінниці та Одесі поліцейських спіймали на хабарі

Фото: tsn.ua

Фото: tsn.ua

У Вінницькій області затримали слідчого одного з відділів поліції області при вимаганні та отриманні неправомірної вигоди в розмірі 1000 доларів США.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури регіону. Як зазначається, правоохоронець вимагав гроші у особи за винесення рішення про закриття кримінального провадження за крадіжку. За вказаним фактом у Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Крім того,інспектор одного з відділів поліції Одеси затриманий за отримання неправомірної вигоди. Як повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області, поліцейський вимагав та отримав 3000 гривень від підприємця, що продає каву, за невтручання в його господарську діяльність.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 КК України.

Тим часом начальник ГУНП Георгій Лорткіпанідзе уточнює, що інцидент стався 25 січня в Приморському районі.

«У своєму службовому кабінеті був затриманий капітан поліції Приморського райвідділу, який отримав від підприємця неправомірну вигоду за непритягнення до адміністративної відповідальності, а також за те, щоб не робилися спроби перешкоджання подальшої підприємницької діяльності», - повідомив він.