Голова правління “Укргазвидобування” отримує платню в мільйон на місяць

MILLIONГолова правління ПАТ "Укргазвидобування" Олег Прохоренко отримує майже мільйон гривень заробітної плати на місяць. Про це на Погоджувальній раді у Верховній Раді повідомив голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко і оприлюднив відповідні документи, передає прес-служба політсили.

Критикуючи нинішню політику Кабміну, парламентарій оголосив інформацію про те, що 30 грудня минулого року керівнику "Укргазвидобування" Олегу Прохоренку встановлено оклад у розмірі 398 тисяч гривень. Крім цього, згідно з колективним договором, йому нараховується щомісячна премія 75%, надбавка за інтенсивність праці – 50%, надбавка за роботу з секретними документами – 15%. "Разом виходить 955 тисяч 320 гривень на місяць, заявив Москаленко.

Крім того, на підставі галузевої угоди та ґрунтуючись на розмірі власного окладу, Прохоренко встановив, що директори філій "Укргазвидобування" отримують 65% від нового окладу.

В листі О.Прохоренко згадує про "активну боротьбу з корупцією"

В листі О.Прохоренко згадує про "активну боротьбу з корупцією"

Така ситуація стала можливою у зв'язку з тим, що 5 грудня 2015 року постановою КМУ підприємства паливно-енергетичного комплексу були передані у підпорядкування Міністерства економіки, яке, через свою бездіяльність, фактично дозволило правлінню НАК "Нафтогаз України" одноосібно керувати всім паливно-енергетичним комплексом.

Для порівняння політик нагадав, що у президента України посадовий оклад у 2016 році – 11 тисяч, у прем'єр-міністра – 8 тисяч, у міністрів – 7,5 тисяч гривень.

"Апостроф"