Держрибагентство анонсує розслідування, яке вже триває понад місяць

РибаДержрибагентство проводить службове розслідування на Черкащині. Поштовхом став випадок, коли  у Липівському орнітологічному заказникові, що на акваторії Кременчуцького водосховища, активісти ГО «Автомайдан-Черкаси» спільно з профільними службами затримали на гарячому чергових браконьєрів. Серед них виявили держслужбовця – інспектора екоінспекції області..

Повідомлення про розслідування оприлюднили на офіційному сайті Держрибагентства вчора, 25.01.2015р.  «У зв’язку з реформуванням органів рибоохорони, останнім часом почастішали випадки браконьєрства на водоймах та зловживання службовим становищем з боку посадовців. Для дотримання порядку громадські об’єднання долучилися до контролю за дотриманням правил рибальства на водоймах.» - повідомляють у Державному агентстві рибного господарства України.

Як бачимо у публікації, «в грудні 2015 року Держрибагентство розпочало службове розслідування щодо зловживання службовим становищем з боку посадових осіб Черкасирибоохорони». Тобто, від початку цього розслідування минуло більше місяця, а відомство спромоглося лише на його анонс. А також подяку активістам: «Держрибагентство висловлює подяку ГО «Автомайдан-Черкаси» за активну громадянську позицію та небайдужість до стану рибного господарства України».

Фото:http: dei.in.ua

Фото: dei.in.ua

Повідомити про результати розлідування чи його хід, відомство... забуло. Сподіваємося, найближчим часом Держрибагентство виправить прикре упущення.