На Волині приховують інформацію щодо земельних ділянок

Дерибан земліОкремі сільські та селищні ради Волині «обманюють» учасників АТО, подаючи до владних структур хибну інформацію стосовно наявності земельних ділянок для учасників АТО.

Про це під час оперативної наради повідомив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, повідомляють «Волинські новини».

Так, з його слів, волинські сім’ї учасників АТО повинні мати доступ до інформації про наявні земельні ділянки на території області. Саме на цьому закцентував увагу присутніх на апаратній нараді губернатор, звернувшись до начальника Головного управління Держгеокадастру в області Василя Василенка.

«Деякі сільські ради надають інформацію про те, що на території цих же сільських рад відсутні земельні ділянки для учасників АТО. Але, згідно з інформацією наданою Держземкадастром Волині, це не зовсім так. Виявилось, що на території сільських рад є земельні наділи, але чомусь учасникам АТО відмовили в їх наданні. Утім, хочу зауважити, що у нас є достатньо ресурсів для того, аби перевірити, чи є необхідні земельні ділянки в наявності, чи ні. Не треба обманювати облдержадміністрацію, а тим більше учасників АТО», - зауважив Володимир Гунчик.