Черкаські правоохоронці зацікавилися захмарними цінами на квадратні метри для АТОвців

cherkasy-key-ato-room_10Законність використання бюджетних коштів під час купівлі квартир для сімей загиблих та поранених учасників АТО вивчає прокуратура Черкаської області.

За результатами аналізу відповідних матеріалів внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом можливого привласнення (розтрати) бюджетних коштів, зловживання службовим становищем посадовцями Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської ОДА  під час купівлі в одного з товариств з обмеженою відповідальністю 16 квартир за цінами, що перевищують ринкові.

«Здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Черкаській області. На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, по його завершенню прокуратурою буде прийнято остаточне рішення в межах чинного законодавства», - повідомляє Світлана Анрійченко, прес-секретар прокуратури Черкаської області.

Як уже повідомляв «Ні корупції», торік 15 родин АТОвців отримали нове житло у середмісті Черкас. Напередодні Різдва ще п’ятьом сім’ям учасників антитерористичної операції вручили ключі від квартир. На придбання цих 20 квартир з державного бюджету виділили 15,5 млн грн. Громадськість міста поставила під сумнів прозорість купівлі цих помешкань.