Заступник директора Житомирського бронетанкового заводу, який привласнив 23 мільйона, заарештований

Житомир-броня-1Шевченківський районний суд Львова заарештував заступника директора Житомирського бронетанкового заводу, який привласнив 23 мільйона гривень.

Як написав на своїй сторінці у Фейсбук головний військовий прокурор Анатолій Матіос, заступник директора в змові з керівником приватного підприємства заволоділи коштами державного оборонного замовлення у сумі понад 23 мільйона гривень, виділених з бюджету на ремонт бронетанкової техніки для потреб АТО.

Суддя визначив для заарештованих заставу в розмірі 30 і 25 мільйонів гривень відповідно.

Зазначені особи підозрюються у скоєнні злочину за ч.5 ст.191 КК України. Санкція даної статті передбачає покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього наявного майна, інформує Матіос.

"Ракурс"

Довідка "Ні корупції!"

У березні 2015 року ми повідомляли про стан справ на цьому пілприємстві у матеріалі-розслідуванні "Житомирський бронекорупційний. Як працюють тіньові схеми в оборонці".

Тоді ми інформували, що в оборонній промисловості сидять ті самі люди, які десятиліттями її грабували. На той час з директорів понад 100 підприємств, які входять до ДК "Укроборонпром", вдалося змінити лише 12. Решта залишалися на своїх місцях як через ускладнену процедуру звільнення, так і через те, що процес кадрової ротації свідомо блокується.

Оприлюднений матеріал показує, як саме вбивали українську оборонку. При цьому схеми, створені на Житомирському бронетанковому, досі актуальні для переважної частини підприємств оборонного комплексу.