Влада Черкас встановила зупинки за шалені гроші, щоб «дати роботу черкащанам»

cherk-bas-stop-07Наприкінці минулого року у Черкасах встановили вісім нових павільйонів на зупинках громадського транспорту.

Загалом, як повідомляють у міськвиконкомі, на заміну чи встановлення зупиночного комплексу, замощення з тротуарної плитки на його території було передбачено один мільйон гривень із місцевої скарбниці.

Громадські активісти та окремі місцеві інтернет-видання змусили засумніватися у щирості намірів чиновників та у прозорості використання державних грошей.

Нові зупинки, за словами черкасців, потрібні усім.

«Не раз з дітьми тут люди чекають. Від дощу ховаються. Потрібна ця зупинка. Ну, а гроші, - зараз кругом все дорого коштує», - розповідає місцева жителька, пенсіонерка Ольга Степанівна. Втім, ціна зупиночних комплексів обурює більшість містян.

«Зупинка потрібна, але не за такі гроші ... Мабуть, вона дешевше коштує», - обурюється черкасець Віктор.

«Я би не заплатив стільки. Краще б ці гроші людям роздали», - каже місцевий пенсіонер Ігор Володимирович.

cherk-bas-stop-10

Вигляд майбутньої зупинки, зазначає Сергій Отрешко, начальник управління вуличної інфраструктури Департаменту ЖКК Черкаського МВК, попередньо узгоджували на нарадах. Головними вимогами до конструкцій були: сучасність, надійність, мінімальне використання природних матеріалів, зокрема дерева, - лише метал, або полікарбонат. Це мали також бути готові комплекси, а не конструктори.

cherk-bas-stop-01

«Кількість осіб, яку вони повинні вміщувати, передбачені Кабміном та Мінрегіонбудом у Правилах експлуатації і утримання зупинкових павільйонів. Вони оптимальні за місткістю, враховуючи інтервал руху на тих ділянках, де їх установили», - каже пан Отрешко.

Рішенням про міський бюджет закупівлю та встановлення нових зупинок доручили КП ЧЕЛУАШ (Черкаське есплуатаційно-лінійне управління автошляхів). Кошти перерахували на його рахунки як внески у статутний капітал КП. За інформацією управління вуличної інфраструктури, нині на балансі цього підприємства перебуває 238 черкаських зупинок. Минулого року виконком затвердив перелік із 24-х зупинок, які передбачено відремонтувати. Усі вони, у більших чи менших обсягах, потребують цього.
ЧЕЛУАШ встановило та відремонтувало 11 зупинок. "Середня вартість кожної залежить від площі мощення тротуарною плиткою", - пояснює ціноутворення Сергій Отрешко.

Але якщо це новий павільйон, а їх встановили вісім, то вартість, як зазначає чиновник, однакова. Ціна зупинки із послугами на її облаштування склала від 79 до 97 тис. грн кожна. Про це свідчать дані вебпорталу використання бюджетних коштів E-DATA (вибірка проплат).

Скріншот вибірки з порталу е-дата

Скріншот: одна з платіжок з порталу е-дата

Скріншот: одна з платіжок з порталу е-дата

ЧЕЛУАШ купувало зупинкові комплекси на Монастирищенському котельному заводі.

«Тому, що на протязі вирішення питання по проектно-кошторисній документації та питання по закупівлі, коли зайшла мова про зменшення ціни зупинкових павільйонів, до кінця (бюджетного року) залишилося мало часу, щоб цей проект реалізувати. Тоді була висунута пропозиція безпосередньо закупити у Монастирищенського завода. Це було б оперативно. Вони були у нього на складі», - пояснює Богдан Маслечко, директор КП ЧЕЛУАШ.

cherk-bas-stop-14

Міський голова Черкас озвучив іншу версію вибору постачальника.

«Випускають їх у нас на Черкащині, в Монастирищі, де міський голова – батько одного з наших депутатів (мером міста є батько депутата міськради від РПЛ Сергія Тищенка). Насамперед ми хочемо надати роботу черкащанам», - повідомив Анатолій Бондаренко в інтерв’ю виданню  Інфоміст.

Як повідомляє пан Маслечко, згідно з проектно-кошторисною документацією, в проекті розробили металомісткі павільйони із загартованого і триплексного скла. Наприкінці минулого року в іншого виробника такі комплекси коштували майже 73 тис.грн.

«На пропозицію міського голови треба було знайти дешевше. Він і заступник запропонували купити нові зупинки у Монастирищенського котельного заводу», - каже директор ЧЕЛУАШу.

Вартість одного встановленого у грудні 2015 року павільйона, за словами керівника управління автошляхів, склала 49 тис. 75 грн. До речі, нині на сайті заводу павільйонів за такою ціною нема. Схожий на вже встановлені у Черкасах, там продають майже на 10 тисяч гривень дорожче.

Втім, і зазначена черкаськими чиновниками ціна, і та, що оприлюднена на сайті, - це не найнижча в Україні вартість зупиночного комплексу. Є виробники, чий товар у 2,5 рази дешевший від монастирищенського. Схоже, тут одним бажанням, хай навіть і найблагороднішим - «дати роботу черкащанам» - у витрачанні державних грошей не обійшлося.

«Стосовно того, що вони дешевші, це питання в металоємкості, в оздоблювальних матеріалах. У Монастирищенського заводу також є більш дешеві зупинки, але вони мають менші габаритні розміри і менш металоємкі», - відповідає Богдан Маслечко.

cherkasy-bus-stop

Тендерні процедури при закупівлі зупинок не проводили, оскільки це були роботи з капітального ремонту до одного мільйона гривень.  І їх, відповідно до закону, проводять без тендера. До того ж, на облаштування зупинки пішло ще в середньому до 30-ти тисяч. ЧЕЛУАШ як замовник визначався з підрядником. Виконувачем цих робіт було черкаське ПП «ЛеАС-О». У зв’язку з короткими термінами підрядник залучав інші підрядні організації, щоб вкластися у час виконання робіт.

cherk-bas-stop-13

Не минуло й місяця, як нові зупинки, металомісткі та з гарантією якості, почали потрохи іржавіти.

Втім, така дрібниця - не перешкода для далекоглядних планів місцевої влади, анонсованих наприкінці грудня 2015 року. Тоді в інтерв’ю місцевому виданню Нова доба міський голова Анатолій Бондаренко повідомив про прагнення місцевої влади на 2016 рік:

«Плануємо повністю замінити тролейбусні й автобусні зупинки. Повністю. Один раз цю проблему потрібно вирішити, як ви бачили, 8 нових зупинок уже встановили. Вартість однієї зупинки без облаштування – 48 900 гривень. Випускають їх у Монастирищі. 50 зупинок будуть коштувати 2,5 мільйони гривень, це вже буде половина усіх зупинок у місті».

Мирослава Станкевич, для "Ні корупції!"