Про мера Затоки, якого підозрюють у крупній земельній афері

мерАпеляційний суд Одеської області розглядатиме апеляцію мера Затоки Василя Звягінцева, заарештованого за незаконні махінації із землею. У суді Звягінцев готовий оскаржити свій арешт і змінити запобіжний захід, повідомляє «Думська».

Нагадаємо, 16-го січня рішенням суду мера Затоки взяли під варту. Його підозрюють у службовій підробці і розбазарюванні рекреаційних земель.

При цьому громадська організація «Благополуччя Затоки» виступає категорично проти зміни запобіжного заходу.

«Ми систематично боремося проти злочинної діяльності, яку ведуть селищний голова Затоки і його наближені особи. В даний момент всі подільники Звягінцева розбіглися, взяли лікарняні і не виходять на роботу. Крім цього у нас є побоювання, що на суддів може надаватися певний тиск з метою зміни запобіжного заходу.

Якщо людину, яка принесла багатомільйонні збитки нашої громаді, випустити на свободу, це буде певним знаком для його посібників, що можна продовжувати свою злочинну діяльність», - зазначають активісти «Благополуччя Затоки».

Громадські діячі вважають, що на волі Звягінцев відразу ж займеться знищенням доказів і замітання слідів по решті злочинних епізодів, а також, намагатиметься через свої зв'язки тиснути на суд, прокуратуру і наслідок.

Активісти організації «Благополуччя Затоки» сподіваються, що судова система після важких часів Януковича здатна виносити справедливі рішення, не залишаючи злочинців на волі.

«Сподіваємося, що зусилля прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе і глави ГУНП Георгі Лорткіпанідзе у справі махінацій із землею в Затоці будуть доведені до кінця», - додають активісти.

Відзначимо, Звягінцева з соратниками підозрюють у зловживанні службовим становищем.