Луцька міськрада без конкурсів замовляла послуги у депутатки-«регіоналки»

1Луцька міська рада закупила послуги із друку та поліграфії у колишньої депутатки від Партії регіонів, ФОП Ірини Комлик на загальну суму 117 тис грн. Про це пише Валентина Куць у «Четвертій владі».

У минулому році міськрада проводила серію закупівель у рамках проекту «Модернізація зоопарків у Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони у Жешуві з метою розвитку транскордонного туризму».

Як повідомив перший заступник міського голови Луцька Тарас Яковлев, у рамках цього проекту проводили конкурс лише на закупівлю послуг друку туристичних буклетів і пропозиція Ірини Комлик виявилась найдешевшою. На друку цих буклетів вона заробила 88 тис грн. За даними Яковлева, на решту закупівель, у яких брала участь Комлик, конкурсів не проводили.

Загалом, згідно з данини офіційного порталу публічних фінансів України е-data, із вересня по грудень минулого року на закупівлях у міській раді екс-депутатка заробила 116,97 тис грн.

Ірина Комлик зареєструвалася приватним підприємцем лише у березні 2015 року. Основним видом її діяльності є виробництво інших виробів з паперу та картону.

У 2013 році депутатка задекларувала 15 тис грн. матеріальної допомоги та квартиру площею 79,6 кв м. У декларації за 2014 рік загальна сума сукупного доходу становила  7608  грн., які теж були отримані як матеріальна допомога.

Ірина Комлик була членом Партії регіонів, за списками якої і пройшла до Луцької міської ради у 2010 році. Будучи депутатом до останніх місцевих виборів у жовтні 2015, вона вказувала, що працювала менеджером у ТОВ «Екопрод», співвласником якого є дружина колишнього головного обласного «регіонала» Олександра Башкаленка.