У Хмельницькому поліція побачила незаконну забудову, коли будівельники «вигнали» 9 поверхів

хиельПрацівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України викрили факт незаконного виділення та забудови державних земель природоохоронного призначення.

Про це повідомляє НГП

Працівники УЗЕ НП України в Хмельницькій області встановили, що посадові особи одного з управлінь Хмельницької міської ради, всупереч Земельного кодексу України та рішення сесії міськради видали дозвільні документи на будівництво багатоповерхового будинку.

Проте, відповідно рішенню сесії міськради підприємству був наданий дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення вказаної земельної ділянки для обслуговування паркувального майданчика.

Крім того, відповідно до проекту землеустрою вищевказана земельна ділянка має планувальні обмеження, в зв’язку з проходженням через неї прибережної захисної смуги річки П.Буг, яку в подальшому товариство фактично забудувало. На даний час на даній земельній ділянці збудовано “коробку” майбутнього житлового будинку.

В результаті злочинних дій посадовців одного з управління та службових осіб приватного підприємства незаконно забудовані земельні ділянки природоохоронного призначення. Державі завдано збитків на суму 4,5 мільйони гривень.

Слідчим Управлінням за фактом зловживання владою та службовим становищем відкрито кримінальне провадження.

Санкція статті 364 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 6-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, зі штрафом від 500 до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.