Співробітники Кабміну отримали по 15 тисяч премії. Яценюка увагою обійшли

Фото з сайту "Обозреватель"

Фото з сайту "Обозреватель"

Всі співробітники Кабінету міністрів України отримали за підсумками 2015 року премію "за результатами роботи” у розмірі середньомісячної заробітної плати. Фактична "тринадцята зарплата", що нараховується за успішні результати роботи, була проведена з традиційним в таких випадках для держорганів формулюванням: "За рахунок економії фонду оплати праці". Про це йдеться у відповіді Секретаріату КМУ на інформаційний запит "Українських новин".

При цьому уточнюється, що премія "за результатами роботи за рік" не була нарахована чотирьом співробітникам - прем'єр-міністру Арсенію Яценюку, його заступникам Геннадію Зубку і В'ячеславу Кириленку, а також міністру Кабінету міністрів Ганні Онищенко.

Очевидно, результати їх роботи відрізняються від результатів роботи інших працівників КМУ, робить висновок видання.

Решта міністрів отримують заробітну плату, а також додаткові виплати та заохочення у своїх міністерствах, уточнюється в документі КМУ.

ZAPIT

Всього на заробітну плату співробітникам Кабміну в листопаді 2015 року було виділено 9,17 млн грн. У грудні (без урахування премії за підсумками року) - 8,62 млн грн. Як повідомлялося раніше, на кінець 2015 року в Секретаріаті КМУ працювали 583 співробітники.

Нескладні арифметичні розрахунки дають підстави вважати, що в середньому кожен співробітник отримав за успішну роботу в 2015 році додаткову премію в розмірі трохи більше від 15 000 гривень.

"Українські новини"

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли раніше в матеріалі "Гроші платників податків на вирішення соціально-побутових питань чиновників", "білі комірці", окрім премій "за результатами роботи", цілком можуть розраховувати й на інші немалі виплати.

Скажімо, Київська та Львівська міські ради зробили з матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань стабільну щорічну надбавку до зарплати своїм працівникам. При цьому, згідно з законом, надання такої допомоги є не обов’язковим, а виплати здійснюються лише за певних умов.

Зауважимо, що чинними умовами оплати праці державних службовців, визначеними постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" (зі змінами), передбачено, що чиновникам на державній службі можуть надаватися дві допомоги: допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. Розмір кожної з таких допомог не повинен перевищувати середньомісячної заробітної плати працівника. А працівник може отримати таку допомогу лише один раз на рік (лист Мінсоцполітики від 04.09.2013 р. № 963/13/84-13).

При цьому, якщо чиновник отримав дві такі матеріальні допомоги і звільнився з державної служби, то чинним законодавством не передбачено повернення коштів, виплачених як матеріальна допомога згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" працівникові, який звільнився, не відпрацювавши повний рік.

Матеріальна допомога на оздоровлення (лист Мінсоцполітики від 19.01.2015 р. № 39/13/84-15) видається керівниками органів виконавчої влади своїм працівникам у межах установленого фонду та при наданні щорічної відпустки. Таким чином, ця допомога надається лише у разі надання щорічної відпустки.

Стосовно матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань працівників державних органів, то рішення про її надання ухвалює виключно керівник органу у межах установленого фонду оплати праці (таке право надано керівникам органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів).

Розмір виплати не повинен перевищувати середньомісячної заробітної плати працівника. А ось мінімальний розмір такої допомоги не встановлено. Конкретну суму визначає керівник і, залежно від соціально-побутових обставин працівника, приймає рішення про розмір матдопомоги.

Обов’язкова умова надання такої допомоги – заява працівника на ім’я керівника, де він описує свою складну життєву ситуацію і просить виділити гроші на її вирішення. У своєму листі від 21.07.2015 р. N 409/13/116-15 Мінсоцполітики пояснило, що матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань не є обов’язковою виплатою і виплачується за наявності коштів.

"Отже, це тільки злі язики, мабуть, нарікають, що бюджетних коштів бракує. Насправді бюджетних коштів у державі цілком вистачає, якщо лише у Київській і Львівській міськраді матеріальні допомоги на вирішення соціально-побутових питань чиновників виплачуються в обов’язковому порядку і в максимально дозволеному розмірі, "виходячи з життєвих обставин працівника і його скрутного матеріального становища". Матеріальні допомоги на вирішення домашніх питань отримують як керівники державних та місцевих органів влади, так і рядові чиновники", – повідомляє автор публікації на сторінках "Ні корупції!", додаючи розгорнуті відомості про отримання чиновниками багатотисячних сум.