На Львівщині “бідна” чиновниця незаконно призначила соціальну допомогу сама собі і чоловікові

CHINПід час перевірки діяльності керівника одного зі структурних підрозділів управління соціального захисту населення Сколівського району працівники Управління захисту економіки у Львівській області виявили факти зловживання службовим становищем.

Зокрема, було встановлено, що чиновниця незаконно призначила собі соціальну допомогу, надавши недостовірні дані про доходи сім’ї, і отримувала її протягом майже двох років. Загальна сума заподіяних державі збитків становить понад 37 тисяч гривень.

Крім того, вона внесла до переліку пільговиків власного чоловіка як сільського бібліотекаря, що вийшов на пенсію. Проте, такої посади він ніколи не займав, а постійно знаходився на заробітках у Росії. Тим не менш, чоловік регулярно отримував компенсаційні виплати на тверде паливо.

Зазначені факти стали підставою для відкриття кримінального провадження за ч.1 ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Вчинення цього правопорушення карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області