На Луганщині завкафедрою університету затримали з хабарем

Вилучені у хабарниці гроші. Фото npu.gov.u

Вилучені у хабарниці гроші. Фото npu.gov.uа

Працівники Управління захисту економіки слідчого відділу Національної поліції в Луганській області та прокуратури спільно з СБУ в Чернігівській області затримали викладачку одного з вишів. За здачу академічної заборгованості освітянка отримала від студентки 2870 гривень хабара.

Як повідомляють правоохоронці, у зв'язку з переведенням студентки до університету з іншого учбового закладу, виникла академічна заборгованість. За її успішну здачу завідувач кафедри Національного університету вимагала хабара. Студентка звернулася до правоохоронних органів.

20 січня 2016 року під час отримання неправомірної винагороди завідувачку кафедри затримали в службовому кабінеті. Правоохоронці вилучили 2870 гривень, отримані від студентки за здачу заборгованості.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

40-річній зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Тривають слідчо-оперативні заходи. Вирішується питання щодо обрання затриманій запобіжного заходу.

Департамент захисту економіки Нацполіції

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли, Служба безпеки України спільно з поліцією нещодавно затримала на хабарі професора Одеського національного університету імені Мечникова.

Здирниця вимагала тисячу доларів від іноземця за можливість навчатися в аспірантурі вищого навчального закладу та згоду бути його науковим керівником.

Правоохоронці затримали професора на робочому місті під час одержання 800 доларів США.