На Дніпропетровщині посадовці на ремонті басейну нашахраювали на 1,5 мільйона

Малюнок - Анна Гаврилова

Малюнок - Анна Гаврилова

Працівниками Управління захисту економіки Національної поліції України в Дніпропетровській області викрито розкрадання бюджетних коштів при капітальному ремонті шкільного басейну.

На проведення робіт з капітального ремонту будівлі басейну однієї з загальноосвітніх шкіл міста Дніпродзержинська з бюджету було виділено понад 7,5 мільйона гривень.

Посадові особи управління Дніпропетровської ОДА, як розпорядники бюджетних коштів та замовники, уклали договір з одним із товариств на проведення необхідних робіт.

Перевіркою встановлено, що посадовці управління облдержадміністрації та товариства підписали акти, до яких внесли фіктивні відомості, таким чином завищивши обсяги виконаних робіт, чим державі завдано збитків на суму 1,5 мільйона гривень.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Наразі слідчі дії тривають, встановлюється реальний обсяг та якість виконаних робіт.

Департамент захисту економіки Нацполіції