Мер Броварів зробив собі рекламу за рахунок спонсорів

скачанные файлыПід час урочистих заходів до свята Нового року у дитячих садках Броварів вихованці ДНЗ отримали новорічні подарунки (набори цукерок фірми ROSHEN) ніби-то від міського голови міста Ігоря Сапожка.

Такий висновок було зроблено на основі того, що до подарунків була прикріплена іменна листівка з привітаннями від мера.

Одначе, як з’ясував «Ні корупції!», ні міський голова на свої особисті кошти, ні міська рада Броварів на гроші міста новорічних подарунків для дітей не закуповували.

Так само й іменні вітальні листівки від мера дітям були зроблені не коштом міста.

«Броварською міською радою та її виконавчим комітетом у 2015 році кошти на закупівлю новорічних подарунків для вихованців ДНЗ та виготовлення листівок від міського голови І.В. Сапожка не виділялись.

1

Новорічні подарунки в кількості 5195 штук для дітей дошкільних навчальних закладів міста Бровари були надані спонсорами», - відповіли «Ні корупції!» на запит у Броварській міській раді.

З юридичної точки зору подарунки, оплачені спонсорами, але вручені начебто від мера, можна трактувати як рекламну послугу для мера.

«Якщо листівки друкували «спонсори» - то це явне отримання мером матеріальної вигоди, фактично рекламної послуги в подарунок. Щодо самих подарунків-цукерок, то якщо там не було зазначено, від якого вони спонсора, то це також подарунок у формі рекламної послуги меру. Для привернення уваги до себе завдяки цукеркам із листівками він би мав витратити відповідну суму, але її оплатили інші, тобто, тут залучено зовнішній ресурс», - прокоментував ситуацію «Ні корупції!» керівник правових проектів ГО ІМІ Роман Головенко.