Дозвіл на приліт Гризлова в Україну надала Державіаслужба на прохання посольства Росії

4Дозвіл на виконання рейсу борту Ту-204, реєстраційний номер RA-64057 за маршрутом Москва (Внуково)-Київ (Бориспіль) – Москва (Внуково) 11-12 січня цього року надала Державна авіаційна служба України на прохання Посольства Російської Федерації в України та за погодженням з Міністерством закордонних справ України.

Про це «Ні корупції!» повідомили у Державній авіаційній службі України.

За словами т.в.о. голови Державіаслужби Едуарда Дьоміна, посадка в аеропорту «Бориспіль» російського борту була здійснена 11 січня 2016 року об 11:09, а виліт з «Борисполя» - 12 січня о 01:19 за київським часом.

Рейс було виконано «з метою забезпечення візиту повноважного представника Російської Федерації у Тристоронній групі з мирного врегулювання на Донбасі.

Державіаслужба

Нагадаємо, 11 січня низка українських ЗМІ повідомили про приліт в Україну представника Росії в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Боріса Гризлова.

Зокрема, «Дзеркало тижня» повідомило, що Гризлов прибув у Київ на особисте запрошення Президента України Петра Порошенка.

Офіційних коментарів української влади щодо візиту Гризлова в України на той момент не було.

25 вересня 2015 року Кабінет міністрів України заборонив польоти російських авіакомпаній до України. Через два місяці український уряд повністю закрив українське небо для всіх компаній цивільної російської авіації, включаючи транзитні перевезення. По суті, російський борт, який привозив Гризлова, став першим літаком, якому зробили виключення і на високому державному рівні дозволили здійснити рейс з Москви до Києва.