Яценюк обіцяє 21 січня передати правоохоронцям першочергові справи проти корупціонерів

А.Яценюк. Фото з сайту firtka.if.ua

А.Яценюк. Фото з сайту firtka.if.ua

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк ініціює 21 січня 2016 року зустріч генерального прокурора України, глави Міністерства внутрішніх справ, СБУ, Національної поліції, нового антикорупційного прокурора і міністра юстиції, щоб передати їм першочергові справи проти корупціонерів.

"Як прем'єр-міністр я прошу і ініціюю зустріч генерального прокурора, глави МВС, Національної поліції, голови СБУ, нового антикорупційного прокурора, міністра юстиції, щоб передати від імені уряду України перелік кримінальних проваджень, які, на нашу думку, вимагають негайного розслідування і притягнення корупціонерів до відповідальності", – заявив А. Яценюк на засіданні Кабінету міністрів в Києві 20 січня 2016 року.

"У першу чергу, хотілося б підкреслити, що не розслідувана практично жодна афера Януковича і колишнього режиму. Заарештовані гроші продовжують залишатися на рахунках. А минуло два роки", – додав прем'єр-міністр.

А. Яценюк висловив надію, що "завтра буде наочна і ефективна розмова, як боротися з корупцією і коли це буде зроблено".

"Інтерфакс-Україна"

Довідка "Ні корупції!"
Як ми інформували, видання The Times на початку грудня 2016 року повідомило, що Генеральна прокуратура України підозрює прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка в корупційній схемі з обігом в 90 мільйонів доларів на рік.

Зокрема, за даними The Times, заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе повідомив, що в ході рейду на Одеському державному припортовому заводі були виявлені свідчення того, що Яценюк причетний до розкрадання доходів підприємства.

"Ми провели перевірку в минулі вихідні, і перші “сліди”, які ми знайшли, ведуть до прем’єр-міністра і уряду", – заявив Сакварелідзе.

У Яценюка тоді спростували всі звинувачення, заявивши, що вони “не мають нічого спільного з реальністю".

Нагадаємо, що 6 грудня 2015 року в Одесі на Антикорупційному форумі глава Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що державний бюджет недоотримує мільярди доларів внаслідок корупції і "тіньових" економічних схем, які охопили всю країну.

При цьому на питання самого Саакашвілі: "Хто має нести відповідальність за все це?" – на екрані під час його виступу з’явилося зображення прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

SAAK-SHEMI-1