У Дніпропетровську митники організували груповий “бізнес” на хабарах

Під час затримання. Фото прес-служби СБУ

Під час затримання. Фото прес-служби СБУ

Служба безпеки України припинила діяльність злочинної групи, до складу якої входили співробітники Дніпропетровської митниці ДФС. Здирники систематично вимагали гроші від приватних підприємців за безперешкодне митне оформлення вантажів.

Спецоперація проводилася спільно з військовою прокуратурою місцевого гарнізону Південного регіону України, повідомляє прес-центр СБУ, додаючи відео.

Під час багатоходової спецоперації правоохоронці затримали "на гарячому" головного інспектора Дніпропетровської митниці при отриманні 16 тис. грн. та головного державного інспектора митного поста «Дніпропетровськ-Індустріальний», який отримав 13,3 тис. грн.

Проведено обшуки у службовому кабінеті заступника начальника одного з відділів митниці, де було вилучено гривні, долари США, євро та російські рублі на загальну суму 218 тис. грн., комп’ютерну техніку та інші матеріали, які долучено до кримінального провадження.

Того ж дня обшук відбувся і в помешканні головного державного інспектора – товарознавця митниці, який вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 30 тис. грн.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, організованою групою або злочинною організацією) та ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Усі фігуранти затримані. Вирішується питання щодо обрання до затриманих запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Триває слідство.

Прес-центр СБУ