Під Хмельницьким на лісових землях незаконно побудовали туристичний комплекс

Дерибан земліПрокуратура Хмельницької області виявила підроблення службовими особами відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Хмельницької райдержадміністрації.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, посадовці згаданого відділу безпідставно видали одному з ТОВ офіційний документ – містобудівні умови і обмеження для будівництва туристичного кемпінгу на лісовій ділянці площею 2,7 га, яка перебуває у постійному користуванні держпідприємства «Хмельницькоблагроліс».

Зокрема, вони внесли недостовірні відомості до чотирьох із десяти пунктів цього документу, зазначивши про наявність у ТОВ правовстановлюючого акту на право власності чи користування земельною ділянкою. Насправді ж товариство, відповідно до договору тимчасового користування, мало право використовувати вказану ділянку лише як лісову, що не дозволяє її забудову.

Внаслідок протиправних дій чиновників РДА на лісових землях державного підприємства незаконно побудовано туристичний кемпінг площею 90 квадратних метрів (розміщений на виїзді з Хмельницького у бік Летичіва – НГП).

За вказаним фактом службового підроблення прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 366 КК України.

Досудове розслідування здійснює хмельницькій відділ поліції.