На Волині заступник голови РДА організовував перемоги в тендерах за хабарі

Вилучені у хабарника гроші. Фото npu.gov.ua

Вилучені у хабарника гроші. Фото npu.gov.ua

Працівники слідчого управління ГУ Національної поліції у Волинській області спільно із співробітниками обласного управління СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури області затримали під час отримання неправомірної вигоди 35-річного заступника голови однієї з районних держадміністрацій.

Посадовець вимагав у представника одного з товариств з обмеженою відповідальністю та отримав гроші у сумі 40 тисяч гривень за надання переваги у тендері на постачання пально-мастильних матеріалів. Чиновника правоохоронці затримали "на гарячому", гроші вилучено.

За фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Посадовця затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення підозри та обрання запобіжного заходу.

Чиновнику загрожує до 10 років в’язниці з конфіскацією майна.

Сектор комунікації ГУ НП у Волинській області

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли, у січні 2016 року Вінницька обласна державна адміністрація надала "Ні корупції!" перелік усіх угод між Вінницькою ОДА та підрядними організаціями на закупівлю послуг, товарів і робіт, які відбувалися у 2015 році без проведення тендерних процедур.

Документ надав заступник заступник голови Вінницької обласної адміністрації Андрій Гижко.

Зокрема, з переліку випливає, що на послуги "Укрпошти" торік в ОДА витратили майже 15 тис. грн., розміщення оголошень та інформації про конкурси у ЗМІ обійшлося у майже 1800 грн., послуги з перевезення чиновників ОДА обійшлися в 45 тис грн., відновлення і заправка картриджів – у 10 тис грн. тощо.