На Дніпропетровщині посадовці “наварили” 2,5 мільйона на неіснуючих роботах

GROSHI-4444Працівники Управління захисту економіки Національної поліції України у Дніпропетровській області встановили, що в одному з районів області на проведення робіт з капітального укріплення фундаменту будівлі пансіонату для людей з обмеженими можливостями та іншими вадами з бюджету було виділено грошові кошти у сумі понад 3,5 мільйона гривень.

Посадові особи управління Дніпропетровської ОДА, що були замовниками, уклали з підрядником договір на проведення цих робіт.

Заради власного збагачення посадовці підписали фіктивні акти, вказавши завищені обсяги виконаних робіт. В той же час на момент підписання актів було виконано тільки 25% робіт від запланованого.

Таким чином державі завдано збитків на суму понад 2,5 мільйони гривень.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за фактом службового підроблення. На даний час уточнюється реальний обсяг та якість виконаних робіт.

Департамент захисту економіки Нацполіції

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли, на Дніпропетровщині на закупівлю автомобіля для дітей з вадами розвитку посадові особи комунального закладу перерахували на рахунок одного з товариств майже 380 тисяч гривень бюджетних коштів, проте автомобіль так і не був отриманий.

У 2015 році навчально-реабілітаційному центру для дітей з вадами розвитку одного з районів області було виділено з бюджету грошові кошти на придбання транспортного засобу для перевезень дітей цієї ж установи.

В ході проведення перевірки правоохоронці встановили, що між навчально-реабілітаційним центром та одним з товариств було укладено договір купівлі-продажу автомобіля, згідно з яким оплата за товар проводиться після отримання автомобіля та складання акту приймання-передачі.

Працівниками УЗЕ встановлено, що всупереч умовам договору купівлі-продажу, посадові особи комунального закладу здійснили повний перерахунок грошових коштів. Проте на момент здійснення платежу автомобіль поставлений не був.

Внаслідок злочинних дій посадових осіб комунального закладу державі завдано збитків на суму майже 380 тисяч гривень.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за статтею 191 Кримінального кодексу України.