Зволікання у боротьбі з корупцією веде до об’єднання зовнішнього і внутрішнього ворогів України

Саакашвілі в Харкові

Невдачі в боротьбі з корупцією сприяють об'єднанню зовнішнього і внутрішнього ворогів України в одного. Про це під час виступу на Антикорупційному форумі в Харкові, яке транслював телеканал "112 Україна", заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

"Ми говоримо, що в Україні два ворога – зовнішній (в особі Кремля) і внутрішній (в особі корупції). Це насправді було так, але чим довше ми буксуємо проти корупції, ці два вороги об'єднуються в одне ціле. Насправді для багатьох наших чиновників пострадянський совковий світ Путіна набагато ближчий, ніж Захід та  Європа. На Заході немає таких маєтків, на Заході ніхто не бігає з валізами кешу вкраденого: то впіймають одного з наших чиновників у Празі, то іншого там, у Відні, то на третього у Швейцарії справу заведуть. Інакше вони не можуть. Де для таких людей ідеальний світ? Тут, через кордон, буквально за 200 км, там все це можна. Тому все це зрощується, і чим далі ми будемо буксувати з корупцією, тим далі ми будемо від нашого цивілізаційного вибору", - заявив Саакашвілі.

Відзначимо, що в Харкові сьогодні, 18 січня, проходить третій Антикорупційний форум. Форум розпочався о 16:00. За останніми даними, на ньому зареєстровано понад 3 тис. учасників.

Наприкінці грудня 2015 р. в Києві пройшов другий Антикорупційний форум, організований головою Одеської облдержадміністрації Міхеїлом Саакашвілі. Його учасники заявили про створення руху "За очищення". У ході першого Антикорупційного форуму в Одесі 6 грудня Саакашвілі заявив, що через корупцію Україна втрачає щороку понад 5 млрд дол.