Ветеринара визнали винним у корупції та оштрафували

veterynarНачальник однієї з державних лікарень ветеринарної медицини Кам’янщини, що у Черкаській області, отримував додатковий прибуток, надаючи платні послуги приватній структурі.

У жовтні 2015 року управління СБУ області склало та направило до суду протокол стосовно корупційної діяльності службовця. Кам’янський районний суд визнав ветеринара винним та оштрафував його на 5100 гривень з конфіскацією отриманих від роботи за сумісництвом майже п’яти тисяч гривень у дохід держави.

Про це повідомляє прес-служба управління Служби безпеки України в області.

До такої винахідливості держслужбовці вдаються не вперше. Як писав сайт «Ні корупції» інспектор податкової і митної справи районного відділення фіскальної служби Черкаської області була засновником та керівником компанії з надання сільськогосподарських послуг у м. Золотоноша та отримувала прибуток від приватного підприємства.

Вироком Соснівського районного суду інспекторку визнано винною у вчинені адмінправопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено стягнення – штраф у розмірі 6800 грн з конфіскацією отриманого доходу.