На Житомирщині з заводу вкрали запчастини для військової техніки на 6,5 мільйона гривень

Фото ukr.media

Фото ukr.media

Працівники Управління захисту економіки Національної поліції України в Житомирській області викрили факт розкрадання посадовими особами державного підприємства майна та привласнення державних грошових коштів.

Працівники УЗЕ встановили, що посадовці державного підприємства всупереч низки законодавчих актів протягом 2014-2015 років розпродали державне майно мобілізаційного резерву. Внаслідок цього з заводу "зникли" кілька десятків двигунів для військової техніки. Державі завдано збитків на суму понад 6,5 мільйона гривень.

За матеріалами працівників Управління захисту економіки Нацполіції України в Житомирській області військовою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Всіх осіб, причетних до розкрадання державного майна та привласнення державних коштів, очікує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває, проводяться заходи зі встановлення всіх осіб, причетних до кримінального правопорушення.

Департамент захисту економіки Нацполіції