На Львівщині начальниця відділення банку привласнила 1,2 мільйона гривень вкладників

GROSHI-22Працівники Управління захисту економіки Національної поліції у Львівській області встановили, що очільниця банківського відділення, починаючи з 2008 року, вносила до договорів про депозитні вклади громадян та у касові документи банку заздалегідь неправдиві відомості про відкриття рахунків клієнтами та внесення грошових коштів без їх оприбуткування.

Також відомо, що зловмисниця залучила до злочинної схеми й інших працівників відділення, яке вона очолювала. Разом з ними вона вносила фіктивні відомості в офіційну документацію клієнтів банківської установи та підписувала від їх імені заяви на переказ готівки та грошових коштів з рахунку цих вкладників.

У подальшому кошти з даних рахунків потрапляли на банківські картки. Гроші шахрайка знімала в банкоматі цієї ж фінансової установи та використовувала на власні потреби.

Під час досудового розслідування встановлено, що начальниця відділення банку привласнила 1,2 мільйона гривень вкладників установи.

Судом підозрюваній обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

За привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем зловмисниці загрожує від 5-ти до 8-ми років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Департамент захисту економіки Нацполіції

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли, керівниця одеської філії одного з банків вкрала у вкладників 90 мільйонів гривень.

До працівників Управління захисту економіки Національної поліції в Одеській області надійшла заява від представників однієї з банківських установ, які повідомили, що з рахунків зникли понад 90 мільйонів гривень. Банківська установа зареєстрована в місті Одеса та має регіональні управління та відділення на всій території України.

Під час досудового розслідування працівники УЗЕ встановили, що на переміщення грошових коштів зловмисниці та її спільникам знадобилось менше доби. Відповідно документації, гроші передавали на рахунки неіснуючих відділень банку. Як філії, так і касові операції, існували лише на паперах.

Пдприємливій фінансистці було оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Тепер їй загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.