На Дніпропетровщині посадовці віддали з бюджету 380 тисяч за неіснуючий автомобіль

AVTOНа закупівлю автомобіля для дітей з вадами розвитку посадові особи комунального закладу перерахували на рахунок одного з товариств майже 380 тисяч гривень бюджетних  коштів, проте автомобіль так і не був отриманий.

Працівники Управління захисту економіки Національної поліції України в Дніпропетровській області задокументували злочинну діяльність посадових осіб одного з комунальних закладів Дніпропетровської обласної ради.

У 2015 році навчально-реабілітаційному центру для дітей з вадами розвитку одного з районів області було виділено з бюджету грошові кошти на придбання транспортного засобу для перевезень дітей цієї ж установи.

В ході проведення перевірки правоохоронці встановили, що між навчально-реабілітаційним центром та одним з товариств було укладено договір купівлі-продажу автомобіля, згідно з яким оплата за товар проводиться після отримання автомобіля та складання акту приймання-передачі.

Працівниками УЗЕ встановлено, що всупереч умовам договору купівлі-продажу, посадові особи комунального закладу здійснили повний перерахунок грошових коштів. Проте на момент здійснення платежу автомобіль поставлений не був.

Внаслідок злочинних дій посадових осіб комунального закладу державі завдано збитків на суму майже 380 тисяч гривень.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за статтею 191 Кримінального кодексу України.

За привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 8-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Департамент захисту економіки Нацполіції