На 4,5 грн в день харчували школярів у Баришівському районі на Київщині

pitanieУ 2015 році вартість харчування у Баришівському районі Київської області за рахунок бюджетних коштів для дітей дошкільного віку становила 8,6 грн в день., а для учнів 1-4 класів - 4,5 грн.

Такі дані отримав «Ні корупції!» у відповідь на запит про доступ до публічної інформації від Управління освіти, молоді і спорту Баришівської РДА, що на Київщині.

«Ціна одного дітодня в Баришівському районі не змінилася з 2013 року та становить для дошкільнят -8 грн.60 коп., для учнів 1-4 класів – 4 грн 50 коп. Але зростання цін на продукти харчування, паливно-мастильні матеріали не дають можливості покривати невідповідність вартості харчування натуральним і фізіологічним нормам харчування дітей.

Норми харчування на одного учня виконуються на 65%, а за окремими видами продукції (молоко, сир, сметана) на 34%», - зазначили у Баришівській РДА.

Деяку частину продуктів для дошкільнят і школярів надавати спонсори і батьки.

Також на вимогу «Ні корупції!» у Баришівській РДА повідомили про закупівлю харчів для закладів освіти у 2015 році.

Управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА за процедурою запит цінових пропозицій здійснило закупівлю таких продуктів:

1. Масла вершкового, м’яса свійської птиці, свіжого чи охолодженого, молока – переможцем було визначено ТОВ «СТАРТРЕЙДІНГ»;

2. Консерви та готові страви з м’яса, м’ясних субпродуктів чи крові (ковбаса варена, сосиски), продукція рибна, свіжа, охолоджена чи заморожена (мінтай, хек, нототенія, філе рибне) - переможець - ФОП Мироненко О.В.;

3. Вироби хлібобулочні, кондитерські та кунінарні, борошняні, нетривалого зберігання (хліб український, хліб білий «Пшеничний», батон «Кулиніч») – переможці - ТОВ «НІКА-М», ФОП Ліщук В.М.