Лікар-хабарник оцінив медичну довідку у 5 тисяч гривень

Під час затримання хабарника. Фото npu.gov.ua

Під час затримання хабарника. Фото npu.gov.ua

За надання медичної довідки завідувач відділенням вимагав від хворого 5 тисяч гривень. Працівники Управління захисту економіки Національної поліції України та СБУ у Львівській області затримали завідувача в службовому кабінеті під час отримання ним "винагороди".

До правоохоронців звернувся львів'янин та повідомив, що в лікарні після проведеної йому операції повинні видати медичну довідку. Проте завідувач хірургічним відділенням за надання пацієнту виписки із позначкою про обмеження фізичних навантажень вимагає у нього 5 тисяч гривень хабара.

18 січня 2016 року в службовому кабінеті працівники Управління захисту економіки Національної поліції України та СБУ затримали лікаря в момент одержання ним неправомірної вигоди. У завідувача відділенням правоохоронці вилучили отримані ним 5 тисяч гривень.

Слідчим Управлінням відкрито кримінальне провадження за статтею 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки Нацполіції

Довідка "Ні корупції!"

Як ми повідомляли, днями співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією затримали завідуючого пологовим відділенням однієї з районних лікарень Херсонської області, який вимагав гроші від батьків за врятування немовляти.

Лікар забажав отримати п’ять тисяч гривень за надання обов’язкової лікарської допомоги матері та новонародженому, які потребували первинної медичної допомоги.

Без отримання хабара завідуючий відмовлявся здійснювати підтримку життєдіяльності слабкого немовляти та його матері, яка знаходилася у важкому післяпологовому стані.

У відкритому кримінальному провадженні хабарнику буде повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.