Броварська влада хоче витратити 34 тис грн на подарунки для гостей міста

Сувенірна продукція м.Бровари. Фото Аліни Дяченко

Сувенірна продукція м.Бровари. Фото Аліни Дяченко

Броварська міська рада розглядає можливість закупівлі цього року за рахунок міського бюджету подарунків та сувернірної продукції для гостей з інших міст і країн на суму 34 тис грн.

Про це повідомила депутат Броварської міської ради від «ДемАльянсу» Аліна Дяченко у групі Бровари у мережі Фейсбук.

«У суботу на бюджетній комісії обговорювали закупівлю на 34 тис грн сувенірної продукції у рамках «Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2016 рік». Її нібито планують дарувати гостям з інших міст та країн, а також братимуть з собою у закордонні візити.

Коли депутати почали сумніватись, чи треба ця стаття витрат чи ні, керуючий справами виконкому приніс «зразки» такої продукції, які у минулі роки купували за спонсорські кошти. Тепер же хочуть купити за рахунок міського бюджету», - зазначила Аліна Дяченко і показала фото сувенірних блокноту, магніту, папки і ручки.

«Ні корупції!» уже писав про те, які подарунки за рахунок платників податків  чиновники Львівської обласної ради дарують один одному, а також гостям області. Зокрема, мова йшла про ручки з гравіруванням за майже 90 грн за штуку, сувенірну керамічну плитку вартістю 128 грн за 1 шт, книги по 177 грн і 350 грн тощо.