Суд відправив під варту мера Затоки, підозрюваного у великих махінаціях із землею

vkksu.gov.ua

vkksu.gov.ua

Київський районний суд Одеси ухвалив взяти під варту з правом внесення застави в сумі 5 млн грн. селищного голову Затоки (Білгород-Дністровський район Одеської області) і головного архітектора міста Білгород-Дністровський, підозрюваних в передачі у приватну власність 3 га рекреаційних земель, пише «Главком».

Як повідомили в прес-службі суду, рішення винесено сьогодні.

«Чиновників підозрюють у зловживанні службовим становищем, а саме - у незаконному відчуженні з комунальної власності і подальшої передачі у приватну власність більше 3 га землі, розташованої на території Затоківської селищної ради. Ринкова вартість землі складає більше 50 млн грн », - відзначили в прес-службі.

Перед цим, 15 січня співробітники прокуратури Одеської області разом з працівниками поліції вручили повідомлення про підозру селищному голові Затоки, голові постійної комісії із земельних питань і головному архітектору м.Білгород-Дністровський в скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.364, ч.3 ст.382, ч.1 ст.366 КК України (зловживання службовим становищем та умисне перешкоджання виконанню постанови суду).