Сьогодні у Харкові розпочинає роботу третій Антикорупційний форум

М.Саакашвілі в поїзді на шляху з Одеси до Харкова. 18 грудня 2016 року. Фото "Depo.Харків"

М.Саакашвілі в поїзді на шляху з Одеси до Харкова. 18 грудня 2016 року. Фото "Depo.Харків"

Сьогодні, 18 січня 2016 року, в Харкові розпочинається третій всеукраїнський Антикорупційний форум.

В його програмі – колективна творча робота за тематикою "Місто та область без корупції"; дискусія на тему "Антикорупція: перемога чи зрада?", під час якої будуть обговорюватися ухвалені антикорупційні закони та діяльність антикорупційних органів; презентація програми та плану дій руху "За очищення"; дискусія "Корупція. Погляд із Харкова: накипіло!"; антикорупційні майстер-класи для Харкова, повідомляє видання "Depo.Харків".

За інформацією організаторів, обсяг добровільних внесків для проведення форуму вже перебільшив мінімально необхідну суму та складає 262,6 тисячі гривень.

В оргкомітеті зазначили, що для участі в заході зареєструвалося більше 2500 осіб. Реєстрація триває.

Форум розпочнеться о 18:00 у харківському виставковому центрі "Радмір".

"Depo.Харків"

Довідка "Ні корупції!"

Як ми повідомляли, раніше про проведення Антикорупційного форуму у Харкові інформував голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

"Цей захід є початком хвилі антикорупційних сесій у регіонах, анонсованих 23 грудня в ході Київського антикорупційного форуму, де тисячами учасників з усієї України були напрацовані основні механізми системної боротьби з корупцією", – пояснив голова Одеської ОДА.

Саакашвілі 23 грудня 2015 року на Антикорупційному форумі у Києві заявив про створення "Руху за очищення України". За його словами, рух має на меті боротьбу з корупцією і за реформи.

Київському Антикорупційному форуму передував такий самий захід в Одесі, що відбувся 6 грудня 2015 року.