Шабаш нелюдів: лікар вимагав хабара за врятування життя новонародженої дитини та її матері

10-plach-dutunu-1Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією затримали завідуючого пологовим відділенням однієї з районних лікарень Херсонської області, який вимагав гроші від батьків за врятування немовляти.

Лікар забажав отримати п’ять тисяч гривень за надання обов’язкової лікарської допомоги матері та новонародженому, які потребували первинної медичної допомоги.

Без отримання хабара завідуючий відмовлявся здійснювати підтримку життєдіяльності слабкого немовляти та його матері, яка знаходилася у важкому післяпологовому стані.

У відкритому кримінальному провадженні хабарнику буде повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів вимагання хабарів лікарем.

Прес-центр СБУ

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли, Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою днями затримала на хабарі керівника одного з підрозділів прокуратури Кіровоградської області.

Старший радник юстиції, користуючись зв’язками в правоохоронній та судовій сферах, заарештувала вагітну мешканку Києва з метою вимагання 6 500 доларів за її звільнення з-під варти та повернення елітного позашляховика.

Співробітники СБ України затримали хабарницю та посередника, мешканця Кіровограда, під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 3 300 доларів.