У Черкасах у зливовій каналізації зникло 220 тис. грн

Наталя Трояченко (фото із соцмереж)У листопаді 2014 року Черкаська міська рада уклала договір підряду на капітальний ремонт мережі зливових каналізацій з приватним підприємцем Наталією Трояченко. Угода залишилася на папері, а каналізацію в жовтні 2015 року ніхто не чіпав. У березні минулого року за фактом привласнення, розтрати майна, заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України ) правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Повідомляє видання 

Як свідчать до матеріали справи, на які посилається Інфоміст, підприємиця привласнила бюджетні кошти, оформивши лише на папері ремонт мережі зливової каналізації по вул. Гоголя, від вул. Пушкіна до вул. Котовського в м. Черкаси (тобто, в межах одного житлового кварталу) на загальну суму 220 тис. грн.

З’ясовано, що ФОП Трояченко відповідно до податкової звітності взагалі не має жодного найманого працівника та не орієнтується в будівельній сфері, не має матеріально-технічної бази, найманих працівників відповідної кваліфікації. За адресою реєстрації ФОП не знаходиться. При неодноразових викликах для пояснень у правоохоронні органи пані Трояченко не з’явилась.

Наталя Трояченко (фото із соцмереж)

Наталя Трояченко (фото із соцмереж)

У коментарі місцевій ТРК ВІККА директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаського міськвиконкому Андрій Наумчук сказав, що уклав угоду з такою фірмою через брак часу, що залишився до кінця року.

Під час судового засідання наприкінці минулого року суд задовольнив клопотання прокурора Черкаської місцевої прокуратури про здійснення тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю з метою повного та неупередженого розслідування кримінального правопорушення.