Стало відомо, скільки АПУ, ВР і КМУ витрачали бюджетних коштів на мобільний зв’язок

printmediacentr.com_1«Ні корупції!» з’ясував, скільки коштів із державного бюджету витрачали працівники Адміністрації Президента, Кабінету міністрів  та Верховної Ради України до прийняття урядової постанови від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», якою було заборонено здійснювати витрати на оплату послуг мобільного зв’язку.

Так, із 1 січня по 1 березня 2014 року працівники Адміністрації Президента України витратили на мобільний зв’язок 89,0 тис. гривень. За словами керівника Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації АПУ С. Кондзеля, нині оплата послуг мобільного зв’язку за рахунок коштів загального фонду державного бюджету не здійснюється.

З 1 березня 2014 року Голова Верховної Ради України, його заступники, працівники Апарату Верховної Ради України також уже не користуються послугами мобільного зв’язку за рахунок бюджетних коштів. А до введення в дію постанови у січні-лютому 2014 року видатки на оплату послуг мобільного зв’язку для працівників ВРУ склали 53,6 тис. гривень.

У період із січня по березень 2014 року фактичні витрати на оплату послуг мобільного зв’язку для працівників Кабміну становила 96 467,47 гривень.

«Послугами мобільного зв’язку, які оплачувалися за рахунок передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів коштів, користувалися колишнє керівництво Кабінету Міністрів та його Секретаріату, а також керівництво структурних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів під час службових відряджень, офіційних візитів іноземних делегацій, для вирішення невідкладних завдань службового характеру», - повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ і додали, що з березня 2014 року бюджетні гроші на мобільний зв’язок для працівників не виділяються: "Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк послугами мобільного зв’язку за рахунок коштів державного бюджету не користувався і не користується".