Більшість українських політиків – прихильники “русского мира” – Саакашвілі

Міхеїл Саакашвілі. Фото “Думская”

Міхеїл Саакашвілі. Фото “Думская”

За своїм менталітетом більшість українського політичного класу є прихильниками "русского мира", і вони можуть обрати саме його у принципових для України питаннях.

Про це завив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі під час прес-конференції в Харкові напередодні третього Антикорупційного форуму.

"Це видно за їхніми будинками – тільки в Росії політики будують величезні маєтки. Тому в наших посадовців постійні проблеми із закордонною поліцією. Так само функціонує "руський мир", – зауважив екс-президент Грузії, якого цитує "24 канал".

Він вважає, що в Україні потрібно повністю оновити політичну систему.

"Політична система України застрягла і перебуває у стагнації, нам нав’язують нові правила гри, у яких суспільство опинилось зайвим. За суспільство все вирішено, договорено і поділено”, – заявив Саакашвілі.

Однак, на думку політика, українське суспільство не дасть "політичному класу, який не змінився з часів Кучми", досягти чогось поза його спиною.

Саакашвілі неодноразово заявляв про своє прагнення залучити людей до нового українського політичного класу, аби досягнути якихось змін у країні. На його думку, рух до таких змін варто починати зі сходу країни. "Харків – найголовніший центр після Києва, і тут є величезний потенціал", – наголосив голова Одеської ОДА.

Крім того, політик закликає ввести в Україні електронні декларації, адже "в Грузії таким чином в багатьох посадовців забрали майно".
24 канал

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі оголосив проведення чергового Антикорупційного форуму, ініційованого "Українським Рухом за очищення".

"Наступне місце зустрічі – Харків. Мені не терпиться всіх вас побачити! 18 січня чекаємо всіх небайдужих українців на третьому Антикорупційному форумі у Харкові ( вул. Академіка Павлова, 271, “Радмір Експохол”, початок реєстрації о 16-00)”, – повідомив Саакашвіла на своїй сторінці у Фейсбук.

"На цьому форумі буде презентована програма і план діяльності Руху, а також представлені практичні інструменти запобігання корупції та боротьби з корупціонерами на обласному та міському рівні. Цей захід є початком хвилі антикорупційних сесій у регіонах, анонсованих 23 грудня в ході Київського антикорупційного форуму, де тисячами учасників з усієї України були напрацовані основні механізми системної боротьби з корупцією, а також було проголошено про створення всеукраїнського Руху за очищення” – пояснив голова Одеської ОДА.

Організатори повідомляють, що зареєструватись для участі у харківському форумі можна за цим посиланням: docs.google.com