У Луцьку активісти блокують компанію–філію російського “Мегаполісу”

Колаж ar.volyn.ua

Колаж ar.volyn.ua

В ніч з 12 на 13 січня 2016 року у Луцьку активісти "Самооборони Волині", бійці "Айдару", "Азову" та інших організацій долучилися до загальноукраїнської акції протесту проти російського бізнесу в Україні. Вони заблокували склад компанії "Мегаполіс-Україна", яка входить до російського холдингу "Мегаполіс", пише hromadske.volyn, додаючи відео події.

Один з організаторів – народний депутат України Ігор Лапін – зазначив, що це безстрокова попереджувальна акція. "

"Акція пов’язана із фізичним блокуванням компанії "Мегаполіс". Ця компанія була створена Януковичем, який Саша Стоматолог, і паном Кесаєвим. Це є голова федерації ФСБ в Росії і він є власником 51% акцій компанії "Мегаполіс". Ми хочемо звернути увагу наших державних інституцій на монополіста, який, порушуючи усі закони бізнесу, займає монопольне становище. Також ми вимагаємо включення пана Кесаєва до санкційного списку як агента ФСБ і власника заводу, який виготовляє зброю, з якої потім вбивають наших солдатів", – розповів Лапін.

Активісти облаштувалися біля складу компанії та привезли з собою  дрова та бочки. Скільки триватиме блокада, поки не повідомляється.

Видання зазначає, що подібне блокування активісти розпочали у місті Ковель.

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, 12 січня 2016 року активісти практично всіх громадських організацій Львова розпочали акцію протесту проти російського бізнесу в Україні: першою компанією у списку стало ТОВ “ТК “Мегаполіс-Україна”.

Ця компанія є найяскравішим представником бізнесу окупанта, адже власником і президентом ГК “Меркурій”, до якої входить “Мегаполіс-Україна”, є Кесаєв Ігор Альбертович.

У власності Кесаєва також оборонний “Завод імені Дегтярьова”, який виконує великі державні замовлення Російської Федерації. Ймовірно, що саме цей завод пошив форму для “зелених чоловічків”, яких бачили під час анексії Криму. Також там виготовляють для армії РФ снайперські комплекси, кулемети та протитанкову зброю, повідомляє Громадська ініціатива “1991”.

Акція протесту має на меті припинення діяльності “Мегаполіс-Україна”. Активісти громадських організацій зібралися біля “Арени Львів”, а далі, як і було заплановано, розпочалася акція протесту по вулицях Городоцька, 359, Навроцького, 27 та Бузкова, 2. Активісти приїхали на території цієї компанії, розклеїли плакати та почали закликати громадян, щоб ті припинили будь-яку співпрацю з представниками російського бізнесу”, – розповідає Спринський.

Варто додати, що акція проходить у кількох областях України одночасно. Результати очікуються вже 13 січня, адже виставляються чіткі вимоги, найважливіша з яких – унеможливлення монополії “Мегаполісу”, зазначають активісти.