Саакашвілі на 18 січня готує Антикорупційний форум у Харкові

Міхеїл Саакашвілі. Фото euroline.by

Міхеїл Саакашвілі. Фото euroline.by

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі оголосив проведення чергового Антикорупційного форуму, ініційованого "Українським Рухом за очищення".

"Наступне місце зустрічі – Харків. Мені не терпиться всіх вас побачити! 18 січня чекаємо всіх небайдужих українців на третьому Антикорупційному форумі у Харкові ( вул. Академіка Павлова, 271, "Радмір Експохол", початок реєстрації о 16-00)", – повідомив Саакашвіла на своїй сторінці у Фейсбук.

"На цьому форумі буде презентована програма і план діяльності Руху, а також представлені практичні інструменти запобігання корупції та боротьби з корупціонерами на обласному та міському рівні. Цей захід є початком хвилі антикорупційних сесій у регіонах, анонсованих 23 грудня в ході Київського антикорупційного форуму, де тисячами учасників з усієї України були напрацовані основні механізми системної боротьби з корупцією, а також було проголошено про створення всеукраїнського Руху за очищення" – пояснив голова Одеської ОДА.

Організатори повідомляють, що зареєструватись для участі у харківському форумі можна за цим посиланням: docs.google.com

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли раніше, Міхеїл Саакашвілі 23 грудня 2015 року на Антикорупційному форумі у Києві заявив про створення "Руху за очищення України".

"Головна проблема – корупція. Уряд з нею не бореться… Ніколи так погано в Україні не було, як зараз… Але вони не розуміють, що ніхто не боїться ні Сені ні Бені”,- заявив Саакашвілі.

За його словами, цей рух буде проти корупції і за реформи.

У своїй промові він закликав до зміни уряду. Водночас гість форуму, російський бізнесмен Євген Чичваркін закликав призначити Саакашвілі прем’єром.

Саакашвілі тоді анонсував, що після форуму в Києві схожі антикорупційні форуми відбудуться у регіонах – у Харкові, Львові і Дніпропетровську.

Київському Антикорупційному форуму передував такий самий захід в Одесі, що відбувся 6 грудня 2015 року.