Каналізацію на Золотоніщині реконструюватиме фірма, яка «зарекомендувала» себе на ремонті очисних

zolotonosa_river_04Прокуратура Черкаської області підозрює розтрату бюджетних коштів при реконструкції очисних споруд у Золотоноші. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» .

Кримінальне провадження було зареєстроване торік. У 2014 році департамент капітального будівництва Черкаської ОДА уклав з ТОВ "Ресурстехнобуд" договір на 8,4 млн грн та перерахував підрядникові 3,7 млн грн. У 2015 році з "Ресурстехнобудом" підписали додаткову угоду і перерахували ще майже 2 млн грн. «В ході проведення подальшої перевірки встановлено, що ТОВ «Ресурстехнобуд» в акти виконаних робіт форми КБ-2в внесли неправдиві дані про роботи, які не відповідають проектно-кошторисній документації. Відповідно до висновку експертного будівельно-технічного дослідження, встановлено, що: «державні кошти були виділені на об’єкт «Очисні споруди м. Золотоноша - реконструкція» третя черга, а фактично - нецільове використання бюджетних коштів генпідрядником ТОВ «Ресурстехнобуд» на суму 5 627 383, 28 гривень». Крім того, дослідити повністю всі витрати товариства не виявилося можливим у зв’язку з відсутністю інформації», - йдеться в ухвалі Придніпровського райсуду від 18 листопада 2014 року. Тому нині у справі призначена будівельно-технічна та економічна експертиза.

zolotonosa_river_03"Ресурстехнобуд", зареєстрований у Львівській області, почав вигравати тендери у 2012 р. Переважна більшість з них на Черкащині і стосуються  очисних споруд та каналізації у Золотоноші.
Останній договір був підписаний у жовтні 2015 щодо очисних споруд у Золотоноші на суму 23,5 млн грн.

«Тендер пройшов у форматі відкритих торгів. Замовник отримав 6 пропозицій, з яких «Ресурстехнобуд» подав найдешевшу. Разом з тим чотири пропозиції було відхилено. Відтак, єдиним конкурентом, допущеним до оцінки, стало черкаське ПП «Сфера-Пласт» Юрія Ситніка», - пише видання «Наші гроші».

«Ні корупції» уже неодноразово повідомляв про спроби нажитися на проблемі очисних споруд та спробах усунення наслідків екологічного лиха на Золотоніщині. Як бачимо, з часом проблем лише більшає.