Профспілка одеського ринку “7-й кілометр” створює Антирейдерський комітет

Ринок “7-й кілометр”. Фото “Думская”

Ринок "7-й кілометр". Фото "Думская"

Профспілка відомого одеського ринку "7-й кілометр" заявила про створення Антирейдерського комітету. Про це йдеться в офіційному повідомленні профспілкового комітету ТОВ "Промтоварний ринок", на яке послається "РБК-Україна". Цей захід – відповідна реакція колективу на інформацію про те, що "готується рейдерське захоплення ринку".

"Від працівників ринку ми отримали інформацію про те, що Віктор Чернат (Добрянський) і Денис Волошин готують силову акцію для зміни менеджменту компанії. Саме з цієї причини вони шукали точки опори всередині трудового колективу, які б допомогли їм здійснити плани із захоплення ринку", - заявив керівник профспілки ринку Віктор Кудлай.

У цій ситуації трудовий колектив закликає владу захистити законних власників і запобігти можливим протистоянням.

"Ми знаємо, що для захоплення "7-го кілометра" зараз набираються загони з числа місцевої "Самооборони" і титушок із сусідніх з Одесою областей. Судячи з усього, Чернат і Волошин планують домогтися свого будь-якою ціною, тому ймовірність силового протистояння досить висока. У цій ситуації ми звертаємося до керівництва області та центральних органів влади з вимогою захистити інтереси багатотисячного колективу", - додав керівник профспілки ринку Віктор Кудлай.

Також керівництво антирейдерського комітету ринку закликає весь 60-тисячний колектив підприємства захистити своє право на спокійну роботу і дати відсіч загарбникам. З цією метою з 11 січня 2016 року профспілка спільно з адміністрацією організувала цілодобове чергування на території підприємства.

"РБК-Україна"