Посадовці вирубали майже півтисячі кубометрів заповідного лісу на Луганщині

Фото io.ua

Варварська вирубка лісу на Львівщині. Фото io.ua

Співробітники Служби безпеки України блокували незаконну вирубку лісу заповідника "Лісова перлина", який знаходиться на Луганщині в районі проведення Антитерористичної операції.

Як повідомляє спецслужба, працівники одного з державних підприємств області здійснювали начебто вибірково-санітарну вирубку дерев у заповіднику місцевого значення. Співробітники СБУ встановили відсутність у них обов’язкових дозволів та порушення положень чинного законодавства у лісоохоронній сфері.

До цього часу зловмисники вже встигли вирубати майже півтисячі кубічних метрів заповідної деревини.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії, повідомляє прес-центр СБ України.

Довідка "Ні корупції!"

Незаконна вирубка лісу стала в Україні вже традиційним кримінальним бізнесом. Як ми повідомляли, нещодавно в Житомирській області чиновники організували масштабні незаконні вирубки лісу, змовившись з представниками ряду правоохоронних структур. Для легалізації своєї діяльності зловмисники використовували фіктивні документи. У результаті державі завдано мільйонні збитки.

У членів злочинної групи вилучили 11 одиниць вантажної техніки, деревину на 170 тисяч гривень, а також бланки підроблених документів з печатками.