На Вінничині посадовці вкрали з бюджету мільйон гривень

MILLION-1Працівники Управління захисту економіки Національної поліції України у Вінницькій області викрили факт привласнення посадовими особами бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Встановлено, що протягом 2013-2015 років однією із міських рад було укладено низку договорів із одним з відділень товариства, що надає послуги з теплопостачання. В подальшому, з метою власного збагачення, до актів виконаних робіт посадовці внесли заробітну плату консультанта вищезазначеного відділення у розмірі 335 тисяч гривень.

Окрім цього, службові особи товариства з надання послуг теплопостачання створили фіктивне підприємство, а потім через "фірму" здійснили ряд фінансових операцій та "відмили" 670 тисяч гривень. Ця сума також була внесена до актів виконаних робіт.

Таким чином, посадові особи однієї з міських рад регіону та відділення товариства привласнили понад мільйон бюджетних коштів та легалізували їх через фіктивні підприємства.

За фактом слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За дане кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5-ти років або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Департамент захисту економіки Національної поліції України