Фіскальники Черкащини минулоріч напрацювали на сім кримінальних справ

versii.if.ua

versii.if.ua

Сім кримінальних проваджень щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних злочинів протягом минулого року зафіксували на Черкащині. Поки що жодна зі згаданих справ не передана до суду, оскільки триває досудове розслідування. Відносно трьох працівників складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення; судом їх притягнуто до адміністративної відповідальності - оштрафовано. Про це повідомляє відділ власної безпеки при ГУ ДФС у Черкаській області.

Нагадаємо, минулоріч сайт «Ні корупції» уже повідомляв про один із таких проступків, коли співробітниця фіскальної служби, перебуваючи на посаді держслужбовця, займалася підприємницькою діяльністю. Інспекторка податкової та митної справи районного відділення фіскальної служби Черкаської області була засновником і керівником компанії з надання сільськогосподарських послуг у м. Золотоноша, що на Черкащині, та отримувала прибуток від приватного підприємства. Вироком суду чиновницю визнано винною в адмінправопорушенні, передбаченому ч. 2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у 6800 грн з конфіскацією отриманого доходу.

Загалом до прокуратури області торік було направлено 24 матеріали для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. Окрім цього, після 168 службових розслідувань та перевірок у 2015 році до дисциплінарної відповідальності притягнули 122 працівники фіскальної служби Черкаської області.