Директор комунального підприємства збирав хабарі в Києві, відпочиваючи за кордоном

HAB-77Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили хабарника - директора одного з підприємств столиці, і затримали його посередницю, повідомляє прес-центр СБУ.

Керівник комунального підприємства вимагав двісті тисяч гривень від директора комерційної структури за продовження роботи новорічного ярмарку, який функціонував в одному з центральних районів Києва.

Перебуваючи на відпочинку за кордоном,  директор  залучив до отримання хабара посередницю,  на банківський рахунок якої підприємець повинен був перерахувати кошти.

Після перерахування усієї суми хабара, співробітники спецслужби та київської прокуратури затримали посередницю при передачі бізнесмену дозвільних документів на продовження роботи ярмарку.

У рамках кримінального провадження хабарникам повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 та ч. 5 ст. 27 Кримінального кодексу України.

За рішенням суду посередниці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Вирішується питання про відсторонення директора комунального підприємства від займаної посади та обрання йому запобіжного заходу.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів отримання хабарів київським чиновником.

Прес-центр СБУ