У Ренійському порту Одеської області безслідно зникають держактиви на мільйони гривень

Ренійський морський торговельний порт. Фото "Одеські вісті"

Фото "Одеські вісті"

Керівництво держпідприємства "Ренійський морський торговельний порт" господарює так, що це постійно приносить величезні збитки бюджету. Про це повідомляє видання "368.media", наводячи інформацію прес-служби Державної фінансової інспекції України.

Зокрема, під час інвентаризації майна порту ревізори виявили зникнення двох резервуарів (збиток – 548,7 тисячі гривень), силових кабелів плавкранів "Сокіл" і "Альбатрос" (83 тисячі гривень), автонавантажувача Mitsubishi (37,5 тисячі гривень). В порту також незаконно демонтували резервуар вартістю 226,2 тисячі гривень.

Але це, як виявилося, ще не найбільші втрати.

"Керівництво порту витратило значні суми на будівництво багатоквартирного будинку, котеджів і порома в Херсоні на загальну суму 1,4 мільйона гривень. На утриманні 20 одиниць флоту, які весь цей час не виходили в море, чиновники втратили понад 1,5 мільйона гривень", – інформує "368.media".

Крім того, порт поніс збитки від безкоштовного зберігання вантажів, що там залежалися. Загальна сума втрат склала 1,6 мільйона гривень. У той же час, продавши ці вантажі вчасно, порт зміг би отримати прибуток у 3,1 мільйона гривень, повідомляє видання.

За матеріалами "368.media"