На Луганщині посадовці “в пожежному порядку” обікрали бюджет на 200 тисяч гривень

BYDПрацівники Управління захисту економіки Національної поліції в Луганській області викрили факт злочинної діяльності посадових осіб школи-інтернату. Не зважаючи на те, що роботи із встановлення протипожежної сигналізації тільки-но розпочалися, керівництвом було підписано фіктивний акт про їх виконання. На підставі цього документа на рахунок одного із товариств передано 200 тисяч гривень бюджетних коштів.

У грудні 2015 року школа-інтернат проводила відкриті торги, в результаті яких з переможцем комунальне підприємство уклало договір. Згідно з угодою, товариство мало виконати широкий спектр робіт зі встановлення протипожежної сигналізації у спальних корпусах інтернату. Вартість робіт та послуг складає 200 тисяч гривень.

Не зважаючи на те, що роботи тільки розпочалися, посадові особи комунального підприємства та товариства склали та підписали фіктивний акт. Даний документ засвідчив, що всі роботи, зазначені в договорі, "виконані в повному обсязі".

Наприкінці грудня 2015 року на підставі підписаного акту про нібито виконані роботи на рахунок товариства незаконно перераховано 200 тисяч гривень бюджетних коштів.

За даним фактом місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за статтею 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Департамент захисту економіки Національної поліції України