НАБУ розслідує, звідки у головного прокурора АТО елітні квартири

Костянтик Кулик. Фото з сайту fdlx.com

Костянтик Кулик. Фото з сайту fdlx.com

Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування за фактом придбання головним військовим прокурором сил АТО Костянтином Куликом дорогої нерухомості під час його роботи у військовій прокуратурі. Про це НАБУ повідомило у відповідь на запит радіо "Свобода".

"Національним антикорупційним бюро України за вказаним Вами фактом розпочато досудове провадження за частиною другою cтaттi 368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення)", – йдеться у листі.

У грудні 2015 року журналісти видання "Донецька правда" з’ясували, що Кулик, а також його близькі родичі стали власниками кількох дорогих квартир у Києві, інформує "Українська правда".

Раніше про ці ж факти повідомив сержант військової служби правопорядку Краматорська Олександр Ружанський, якого судять за хуліганство. Ружанський стверджує, що справу проти нього фабрикують через оприлюднений компромат на військового прокурора.

Сам Кулик відмовився телефоном коментувати звинувачення, попросивши очікувати на офіційну відповідь від Генеральної прокуратури.

"Українська правда"