Офіцер Держслужби з надзвичайних ситуацій “згорів” на хабарі у 300 доларів

Вилучені у хабарника кошти. Фото з сайту МВС

Вилучені у хабарника кошти. Фото з сайту МВС

Інспектора одного із місцевих відділів Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області 5 січня 2016 року затримали в момент одержання хабара працівники регіонального Управління захисту економіки Національної поліції України та співробітники СБУ.

Упродовж грудня 2015 року 25-річний інспектор у званні старшого лейтенанта вимагав від підприємця грошові кошти, заявивши, що в разі "сплати" 300 доларів США посадовець не притягне його до адміністративної відповідальності за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних виробів. Крім того, за вказану суму працівник ДСНС обіцяв посприяти у виготовленні та видачі дозволу на законну торгівлю піротехнікою.

Під час затримання працівники УЗЕ вилучили у зловмисника 300 доларів США. За свої дії йому тепер доведеться відповідати за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Як інформують правооохоронці, за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-и до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки Національної поліції України