На Дніпропетровщині “ремонт” школи збіднив бюджет майже на 1,5 мільйона гривень

GROCHIФакт злочинної діяльності посадових осіб відділу освіти однієї із райадміністрацій викрили працівники Управління захисту економіки Національної поліції України в Дніпропетровській області.

Правоохорнці повідомляють, що у рамках державної програми районна державна адміністрація Дніпропетровської області проводила тендер з виконання ремонтних робіт навчальних закладів, а переможець повинен був виконати широкий спектр ремонтних робіт шкільної котельні.

По завершенню "ремонту" посадовці підписали акт виконаних робіт, заздалегідь знаючи, що виконані вони не в повному об'ємі. На підставі завіреного документу на рахунок одного із товариств з бюджету було перераховано майже 1,5 мільйона гривень.

За даним фактом прокуратурою області відкрито кримінальне провадження за статтею 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2-х до 5-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Правоохоронці встановлюють точний обсяг та якість виконаних робіт.

Департамент захисту економіки Національної поліції України