Керівниця одеської філії банку вкрала у вкладників 90 мільйонів гривень

BANK-1До працівників Управління захисту економіки Національної поліції в Одеській області надійшла заява від представників однієї з банківських установ, які повідомили, що з рахунків зникли понад 90 мільйонів гривень. Банківська установа зареєстрована в місті Одеса та має регіональні управління та відділення на всій території України.

Працівники УЗЕ області встановили особу, винну у незаконному заволодінні грошовими коштами в особливо великих розмірах. Тепер начальниці філії загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

Під час досудового розслідування працівники УЗЕ встановили, що на переміщення грошових коштів зловмисниці та її спільникам знадобилось менше доби. Відповідно документації, гроші передавали на рахунки неіснуючих відділень банку. Як філії, так і касові операції, існували лише на паперах.

На даний час підприємливій фінансистці оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Працівники поліції вживають заходів по встановленню кола осіб, причетних до злочинної оборудки, а також місце знаходження виведених грошових коштів.

Департамент захисту економіки Національної поліції України