Офіцер передавав в`язням мобілки та алкоголь

Фото: tsn.ua

Фото: tsn.ua

На Рівненщині зафіксували неправомірну діяльність офіцера однієї із установ виконання покарань. Він передавав ув`язненим мобільні телефони та алкоголь і брав за свої послуги гроші.  За це чоловіку загрожує від 5 до 10 років за ґратами.

Про це інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

– Старшого лейтенанта внутрішньої служби викрито на систематичному одержанні неправомірної вигоди за передачу заборонених предметів (мобільних телефонів та спиртних напоїв) особам, що утримуються у місці несвободи, – повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. – До протиправної діяльності останній залучив свого підлеглого, якого сьогодні й затримано при спробі передачі у охоронювану зону 4 мобільних телефонів та грошових коштів.

На цей час проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Вирішується питання про повідомлення про підозру у вчиненні злочину, обрання запобіжного заходу та відсторонення правоохоронця від посади.

Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.